Cursa solidària contra la fam 2014

Divendres fa ser una jornada solidària. A l'Institut, juntament amb altres, cel·lebrarem "La carrera contra el hambre". Es tractava de cridar l'atenció per una causa justa. Cada una de les voltes de cada un dels participants fetes al voltant del centre significà una petita quantitat que l'Associació de pares i mares subvencionà en benefici d'Acció contra el hambre.

El total recaudat fou de 630, 60€

 

Fotos

Gràcies a tots els que hi heu participat:

1r ESO A

Hanae Amozlouf (11), Camila Avila (6), Sarah Fernández (7), Nayara Gutierrez (6), Laura Navarro (8), Huylen Prislei (6), Abigail Quiroz (12), Cristina Rodríguez (4).

1r ESO B

José Aguilera (7), Alba Aguilera (5), Miranda Bordoy (6), Jonás Crespo (11), Sandra Díaz (5), Noemí Llorente (7), Mohamed Manssori (9), Melannie Moran (6), Feliciano Obiang  (11),  Alicia  Pulgarín  (7),  Alan  Quinde  (6),  Saro  Sahakyan  (10),  Marina Sanchez  (6),  Ana  Mª  Santos  (5),  Abdou  Sarr  (8),  Valentina  Tamayo  (7),  Adrian Torres (7), Albreidy Vargas (6).

1r ESO C

Nestor Chilon (7), Tania Clavel (7), Lourdes Cortez (8), Yassir El Aoufi (5), Steven Enriquez  (7),  Peter  Figueroa  (8),  Laura  García  (8),  Lilian  González  (6),  Vanesa Gonzalez (7), Gunjan Kumar (7), Jhose Mosquera (5), Johanan Paticu (13), Xiomara Perez (7),  Melany Porras (7), Gloria  Ricaldes (7), Sebastian  Rodríguez (7), Sergio Ruiz (8), Antonio Santiago (8), Daniel Sastre (11), Jhon Soliz (8), Jeferson Suquillo (6), Javier Torrado (7).

1r ESO D

Johan Bautista (11), Manuel Borrego (12), Melany Dueñas (9), Angie Figueroa (10), Aaron  Garriodo  (11),  Aura  Gayá  (7),  Marcos  Gil  (13),  David  Gonzaga  (3),  Carla Gutierrez (7), Paula Huayllas (9), Agustina Ibarra (6), Alejandro Nunes (10), Lourdes Ojeda  (7),  Andrea  Pastor  (10),  Ionut  Sandache  (17),  Sergio  Soler  (10),  Pablo Ticonipa (9), Fadwa Tlemcani (9), Paola Via (7).

2n ESO A

Miguel  Alonso  (9),  Selmy  Apaza  (7),  Eduardo  Ballester  (7),  Alejandro  Bernardino (16),  Jiewei  Chen  (6),  Sofia  Cusenza  (14),  Marwa  Delgado  (16),  Ericka  Flores  (6), Micaela  Fuentes  (7),  Margarita  Garí  (6), Laura  Jimenez  (7),  Alejandra  Llerena  (9), Noelia  Maller  (9),  Jose  Maroto  (8),  Leydy  Mejillon  (5),  Michael  Muñoz  (16).  Abel Palacios (7), María E. Perelló (6), Marco Reinartz (12), Angela Sánchez (7), Johana Simbaña  (7), Carmen  Tituaña  (7), Juan Vargas  (9), Markus  Villalobos  (6), Celina Villanueva (7).

2n ESO B

Ana  Asaftei  (7),  Jonathan  Cabanillas  (23),  Miguel  Cerdán  (16),  Sasha  García  (5), Dennis  Guaman  (9),  Ruben  Hernado  (1),  José  Jimenez  (9),  Koraima  Lindao  (6), Francisco López (9), Yamil Maturano (7), Andrea Montaño (6), Yoseli Pachacopa (7), Filadelfo Paternina (14), Adrian Rengifo (11), Sheila Rocha (7).

2n ESO D

Francesc Antich (9), Marc Barceló (13), Juan Benitez (10), Marina Fiol (2), Mauricio Garcia (13), Gianni Gomez (8), Micaela Herrada (5), Zulaika Juan (8), Qiao Lin (10), Raúl Montfort (6), Jasson M. Neyra (8), Juan Gabriel Otero (12), Lean L. Ripke (8), Denis Safetov (9),  José  Mª Samos (7), Sahajpreet Singh (8),  Cristhian Tomas (9), Miriam Torres (8), Yesica Yarhui (8), Qiwen Zheng (7).

3r ESO A

Mario Becerra (12), Rafael Caballero (17), Raimy Cachiguango (8), Agostina Cereijo (10), Juan Marquet (12), Francisco Navarro (10), Sergi Romo (10), Enrique Vargas (12).

3r ESO B

Felipe  Caniu  (16),  Juan  Chomon  (5),  Carlos  Conde  (16),  Francisco  De  Leon  (5), Madifing Keita (5), Paterson Luzuriaga (16), José Sanchez (5)

3r ESO C

Selva Belmaña (16), Gerard Diaz (11), Daniel Jimenez (7), Angel Lozano (8).

3r ESO D

Liz Rodriguez (13)

4t ESO A

Ingrid Castro (12), Sanae El Jirari (12), Abid Harbal (18), Obaid Harbal (16), Cristina Kapita (12), María Ramis (13), Roslivia Ruiz (5).

4t ESO B

Marcos Alvarez (10), Alison Avila (14), Jorge Buendia (13), Alejandro Estrella (19), Oliver  Jirón  (19),  Mohamed  Laachiri  (19),  Leonardo  Ortega  (18),  Isaac  Perez  (8), Stefanny Quiroz (13), Ignacio Sindin (10), Brayan Valencia (10).

4t ESO C

Gabriel  Borras  (15),  Karen  Carmona  (16),  Gina  Cembellin  (15),  Jieru  Chen  (18), Francisca Coll (16), Yasmina Delgado (21), Gianni Fantelli (21), Anna Hengst (17), Antonio Hernandez (14), Luis Lazcano (16), Wei Wei Liu (19), Candela Mariano (14), Sergi  Mayans  (9),  Loyda  Moran  (15),  Albert  Pons  (7),  Cristina  Puente  (15),  Rocio Quesada  (14),  Karolina  Rosenova  (16),  Lara  Salom  (17),  Luciano  Scalzone  (20), Michelle Sotes (17), Clara Vanpeteghem (17), Daniel Vargas (22), Yeimi Von Brand (18).

4t ESO D

Brasly Avila (18), Angelica Martinez (12), Henry Quisilema (16), Keisi Romero (13), Escarla Sierra (13), Ivan Torres (10).

1­r BAT A

Daniel  Aguiar  (10),  Joan  Antich  (16),  Cristina  Clapau  (12),  Patricia  Crehuet  (8), Margarita Gomila (12), Esther Llabres (12), Sara Londoño (14), Nicolas Maliverney (16), Fatima Mena (15), Maxim Pujol (10), Sandy Quiñonez (12), Mauro Quiroz (15), Javier  Ramírez  (9),  Viviana  Rengifo  (11),  Christian  Restrepo  (10),  Nicolas  Torres (15), Margory Villegas (11), Gustavo Viscio (17).

1­r BAT B

Alicia Adamuz (12), Anngy Berdugo (12), Marta Carretero (12), Jose Espinoza (9), Gabriela Flores (14), Paulina Jumbo (12), Jialin Li (4), Tatiana Londoño (9), Cristian Sepulveda (5).

També gràcies al personal docent, al de secretaria i pares i mares participants:

Sandra Rubio (30), Helena Ortiza de Urbina (1), Manel Cerdó (10), Jesús  García  (10),  Bartomeu  Vives  (19),  Rocio  Sánchez  (12), Catiana Barceló, (7).

IES Arxiduc Lluís Salvador | CL Gilabert de Centelles, 12 | 07005 Palma | Illes Balears | Tel: 971466391 | iesarxiduc@educaib.eu